Закарпатські антимонопольщики оштрафували ТОВ «НеоКард» на 340 тис грн

У травні 2017 року ми розповідали, що Закарпатське тервідділення АМКУ розпочало розслідування щодо антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів і от нещодавно орган Комітету оштрафував одного з учасників цих торгів на загальну суму 340 тис грн.

Так, тервідділення АМКУ після аналізу документів та інформації, наданої Управлінням Служби безпеки України в Закарпатській області, Державною установою «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова Національної академії медичних наук України», Львівським обласним державним клінічним лікувально-діагностичним кардіологічним центром, Полтавською обласною клінічною лікарнею ім. М.В. Скліфосовського, Хмельницькою обласною лікарнею, встановило, що під час підготовки пропозицій конкурсних торгів для участі у ряді процедур закупівель між ТОВ «НеоКард» і ФОП Ласкорунською Н.П. відбувався обмін інформацією щодо узгодження пропозицій конкурсних торгів.

Враховуючи, що матеріали, відповідно до листа Управління Служби безпеки України в Закарпатській області від 17.09.2015 № 58/6/3072, не підлягають розголошенню, то рішення органу Комітету не містить фактів, за якими тервідділення АМКУ кваліфікувало дії учасників торгів як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Однак, Закарпатське тервідділення АМКУ оштрафувало лише ТОВ «НеоКард» на загальну суму 340 тис грн., оскільки інший учасник торгів, ФОП Ласкорунська Н.П., як підтвердила Ужгородська районна державна адміністрація Закарпатської області, припинила підприємницьку ще діяльність під час розгляду відомством справи.

Рекомендовані публікації

Додати коментар