ЗАПОРІЗЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “НАШЕ МІСТО” ЗОБОВ’ЯЗАНО ВІДМІНИТИ ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ З ПРИБИРАННЯ ТА ВИВОЗУ ЛИСТЯ

До Антимонопольного комітету України звернулись учасники процедури закупівлі послуг щодо благоустрою території (код ДК 021:2015 90900000-6 Послуги з прибирання та санітарно-гігієнічні послуги) – товариство з обмеженою відповідальністю “Дельтаінвест” (м. Запоріжжя) та приватне підприємство “Бізнес – офіс 6” (м. Запоріжжя).

Комунальним підприємством “Наше місто” Запорізької міської ради було оголошено проведення процедури закупівлі послуг щодо благоустрою території – послуг з прибирання, навантаження та вивозу листя в осінньо-зимовий період Дніпровського, Заводського, Вознесенівського, Олександрівського, Комунарського, Хортицького та Шевченківського районів з очікуваною вартістю 13 743 610 грн.

Скаржники повідомляли про порушення замовником права на об’єктивний та неупереджений розгляд/оцінку пропозиції, та просили зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення пропозицій та провести повторний розгляд пропозицій учасників процедури закупівлі.

За результатом аналізу скарги Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель встановила, що пропозиція скаржника ТОВ “Дельтаінвест” була відхилена замовником неправомірно. Натомість, пропозиція ПП “Бізнес – офіс 6” була відхилена замовником правомірно.

Разом з тим, як встановила Колегія АМКУ, замовником застосовано дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки пропозицій учасників процедури закупівлі, а саме пропозиції двох допущених учасників ТОВ “Умвельт-Запоріжжя” (м. Запоріжжя) та ТОВ “Еко-січ” (м. Запоріжжя) не відповідали вимогам документації та повинні були бути відхилені замовником.

Законодавством передбачена, зокрема, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій та недискримінація учасників.
Враховуючи наведене, АМКУ 06.12.2016 зобов’язав КП “Наше місто” Запорізької міської ради відмінити процедуру закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар