Запорізьке тервідділення АМКУ оштрафувало двох незаконних перевізників за неподання інформації

ТОВ «Бас-Тур» має заплатити 5 300 грн, і ТОВ «Запорожбастранс» – 9 800 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Запорізькі антимонопольщики, у зв’язку з розглядом заяви щодо ймовірного порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з боку незаконних перевізників, які входять до групи під назвою BUS TOUR, надіслали ТОВ «Бас-Тур» та ТОВ «Запорожбастранс» вимоги про надання необхідної для відомства інформації.

У вимогах, зокрема, запитувалася інформація щодо законності здійснення товариствами перевезень пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах (внутрішньообласних маршрутах).

ТОВ «Бас-Тур» та ТОВ «Запорожбастранс» мали надати інформацію до органу Комітету у 10-ти денний термін з дня отримання вимог, однак у встановлений строк товариства не надали запитувану тервідділенням АМКУ інформацію.

Таким чином запорізькі антимонопольщики визнали дії обох суб’єктів господарювання по неподанню інформації на вимогу голови територіального відділення, порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню у встановлений головою територіального відділення строк, за що і оштрафували їх на вказані суми.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар