Запорізькі антимонопольщики оштрафували двох підприємців

Орган Комітету оштрафував ФОП Ярового О. М. та ФОП Ірисова Д. А. на 6 800 грн кожного за неподання інформації на вимогу антимонопольного відомства.

Так, тервідділення АМКУ направило на адреси обох суб’єктів господарювання вимоги у яких запитувалася інформація стосовно участі ФОП Ярового О. М. та ФОП Ірисова Д. А. у торгах на закупівлю: «ДК 016-2010-08.12.1 – Гравій та пісок, ДК 021-2015 – 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (закупівля матеріалів по об’єкту «Реконструкція Кам’янської та Знам’янської компресорних станцій для захисту від підтоплення Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області»)», проведених у 2016 році Нікопольським регіональним управлінням водних ресурсів.

Відповідь підприємці мали подати у п’ятнадцятиденний термін з дня отримання вимог, проте, у встановлений відомством строк, підприємці не надали необхідну інформацію на вимоги тервідділення АМКУ.

Запитувана інформація все ж була отримана відомством, після повторних вимог органу Комітету, однак із значним запізненням. Так, у ФОП Ярового О. М. прострочення склало 74 дня, а у ФОП Ірисова Д. А. – 96 днів.

Обидва підприємці пояснили, що не подали відповідь своєчасно оскільки кожен з них перебував у довготривалому робочому відрядженні та не мав інших осіб, які б надали інформацію на запит, однак документів, підтверджуючих їх довготривале відрядження, суб’єкти господарювання тервідділенню АМКУ теж не надали, як і не звертались до відомства з проханням подовження терміну надання відповіді.

Таким чином дії обох підприємців по неподанню інформації на вимогу голови територіального відділення були визнані запорізькими антимонопольщиками як порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню у встановлений головою територіального відділення строк, за що ФОП Яровий О. М. та ФОП Ірисов Д. А. і отримали відповідний штраф.

Рекомендовані публікації

Додати коментар