Запорізькі антимонопольщики виграли в суді

Запорізькі антимонопольщики виграли в суді

Верховний Суд України підтвердив правомірність рішення Запорізького тервідділення АМКУ у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку ПАТ «Завод малогабаритних трансформаторів» та ПАТ «Запорізький кабельний завод».

Так, тервідділення АМКУ оштрафувало ПАТ «Завод малогабаритних трансформаторів» і ПАТ «Запорізький кабельний завод» на 250 000 грн кожного за антиконкурентні узгоджені дії у вигляді спотворення результатів торгів, а саме: ПАТ «Завод малогабаритних трансформаторів» і ПАТ «Запорізький кабельний завод» погодили свої пропозиції конкурсних торгів під час участі у трьох процедурах закупівлі трансформаторів та двох процедурах закупівлі виробів з дроту, проведених у 2012 році різними замовниками – ПАТ «Сумиобленерго», ПАТ «Вінницяобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго».

Не погодившись з рішенням органу Комітету ПАТ «Запорізький кабельний завод» звернулося з позовом про визнання цього рішення недійсним до господарського суду Запорізької області. Справа розглядалася господарськими судами неодноразово. Однак, перевіривши правильність застосування судами норм матеріального та процесуального права, Верховний Суд України, у складі колегії суддів Касаційного господарського суду, не знайшов підстав для задоволення касаційної скарги ПАТ «Запорізький кабельний завод» та залишив без змін постанову Донецького апеляційного господарського суду від 14 серпня 2017 року, якою підтверджено правомірність рішення запорізьких антимонопольщиків.

Рекомендовані публікації

Додати коментар