Запорізькі антимонопольщики виписали максимальний штраф за змову на торгах

Запорізькі антимонопольщики виписали максимальний штраф за змову на торгах

Запорізьке тервідділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Хортицький автошляхрембуд» та ПП «Альбіон» на 68 000 грн кожного за антиконкурентні узгоджені дії.

Орган Комітету кваліфікував дії вказаних товариств як порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

А саме, тервідділення АМКУ встановило, що обидва суб’єкти господарювання погодили свої конкурсні пропозиції під час участі у торгах на закупівлю доріг, їх елементів та поточного ремонту доріг, проведених у квітні-червні 2016 року районною адміністрацією Запорізької міської ради по Хортицькому району.

Як зазначають антимонопольщики, узгодженість дій підтверджується, зокрема, сталими господарськими відносинами, характерною схожістю запропонованих тендерних пропозицій, схожістю дій при визначенні вартості предмету закупівлі тощо.

За вказане порушення ТОВ «Хортицький автошляхрембуд» та ПП «Альбіон» були притягнуті до відповідальності у вигляді накладення на них штрафу.

Рекомендовані публікації

Додати коментар