«Завод-виробник» алюмінію вводив споживачів в оману

«Завод-виробник» алюмінію вводив споживачів в оману

Харківське тервідділення АМКУ надало ТОВ «КЗАСК» обов’язкові для розгляду рекомендації.

Як встановили харківські антимонопольщики, ТОВ «КЗАСК» на своєму офіційному сайті розмістило інформацію про власне виробництво алюмінієвої продукції, хоча фактично товариство здійснює реалізацію продукції через інтернет-магазин без наявності реального складу та приміщень, де виготовляються вироби.

Зокрема, в розділі «Алюминиевые профили» (мова оригіналу) зазначено: «Добро пожаловать на официальный сайт завода алюминиевых конструкций КЗАСК и в интернет-магазин алюминиевого профиля» (мова оригіналу). Втім, в українській мові слово «завод» вживається у значені – велике промислове підприємство з механізованими процесами, яке випускає переважно товари важкої промисловості.

Отже, на сайті товариства розповсюджується інформація про те, що ТОВ «КЗАСК» є заводом-виробником алюмінію та алюмінієвої продукції, в той час як воно насправді не є виробником, а лише здійснює неспеціалізовану оптову торгівлю.

Таким чином, як вказують у відомстві, ТОВ «КЗАСК» поширює неправдиву інформацію про господарську діяльність на ринку торгівлі алюмінію та алюмінієвої продукції, що вводить в оману невизначене коло осіб та може бути для покупців одним із стимулів для придбання алюмінієвої продукції саме у зазначеного суб’єкта господарювання.

Тому, дії ТОВ «КЗАСК» були визнані тервідділенням АМКУ, як такі, що містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15¹ Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Відповідно відомство рекомендувало товариству припинити дії, які містять ознаки порушення, а також усунути причини та умови, що йому сприяють.

Рекомендовані публікації

Додати коментар