Заява ПАТ «Сбербанк» не відповідала вимогам чинного законодавства

Заява ПАТ «Сбербанк» не відповідала вимогам чинного законодавства

Верховний суд України залишив без руху заяву ПАТ «Сбербанк» про перегляд Верховним Судом України постанови Вищого господарського суду України та надав строк для усунення недоліків.

На розгляд суду ПАТ «Сбербанк» подало заяву про перегляд постанови Вищого господарського суду України у справі з Київським тервідділенням АМКУ.

Однак, як визначив суд, подана банком заява не відповідає вимогам щодо її форми та порядку подання відповідно до норм Господарського процесуального кодексу України, а саме:

  • до заяви не додано належно засвідчених копій, зокрема, попередніх ухвал Верховного Суду у справі;
  • до заяви не додано відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, належно засвідченої копії заяви про перегляд судових рішень, та взагалі не додано додатків до неї;
  • заяву підписано представником товариства за довіреністю, однак до скарги не додано, а матеріали справи не містять відомостей, що цей представник є керівником ПАТ «Сбербанк» або здійснює адвокатську діяльність та уповноважений представляти інтереси скаржника як адвокат.

Як зазначає суд, з огляду на таке, заява банку про перегляд Верховним Судом України постанови Вищого господарського суду України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків.

Тепер ПАТ «Сбербанк» має до 29 січня 2018 року виправити вказані недоліки, інакше суд поверне заяву.

Рекомендовані публікації

Додати коментар