Знову пропозицію на торги із закупівлі паперу подав лише “Український папір”.

В минулому місяці замовник Філія Житомирського обласного управління публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» відмінив процедуру закупівлі паперу у зв’язку з поданням пропозиції лише одним учасником – товариством з обмеженою відповідальністю «Український папір».

Разом з тим, сьогодні були відмінені і торги із закупівлі паперу перфорованого та офісного державним підприємством «Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області». Знову ж таки свою пропозицію подав лише один учасниктовариство з обмеженою відповідальністю «Український папір».
Державне підприємство «Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області» 05.04.2017 оголосило про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю паперу перфорованого та офісного. Очікувана вартість – 425 000 грн.
Цінова пропозиція товариства «Український папір» становила 345 852 грн.

Закон України «Про публічні закупівлі» передбачає, що під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. Для проведення процедури закупівлі має бути подано не менше двох пропозицій.
Враховуючи відсутність необхідної кількості пропозицій, сьогодні торги були відмінені.

Рекомендовані публікації

Додати коментар