ЗНОВУ ВСТАНОВЛЕНО ПОРУШЕННЯ ПРИ ЗАКУПІВЛІ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель встановила порушення Департаментом освіти і науки Львівської ОДА законодавства при проведенні закупівлі шкільних автобусів.

П’ятнадцятого квітня замовником було оголошено про проведення процедури закупівлі шкільних автобусів (90 одиниць) Очікувана вартість закупівлі 105 600 000 грн.

До АМКУ оскаржило дії Департаменту освіти товариство з обмеженою відповідальністю «Радіал-Україна». Скаржник просив скасувати рішення про відхилення його пропозиції, скасувати рішення про акцепт переможця та  відмінити процедуру.

У ході розгляду скарги, замовник не наддав пропозиції інших учасників закупівлі до АМКУ, мотивуючи це тим, що пропозиції учасників не стосуються питань, що оскаржуються

Колегія АМКУ зобов’язала замовника Департамент освіти і науки Львівської ОДА відмінити процедуру закупівлі.

ТОВ «Радіал-Україна» вже не вперше оскаржує процедури закупівлі шкільних автобусів. Так, зокрема, товариство вже зверталось із скаргою щодо дій замовників в Закарпатській, Миколаївській, Донецькій та Херсонській областях.

Рекомендовані публікації

Додати коментар